KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912074
nr 1491 2074
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv, "Vår". Signerad, daterad 1945, oramad. Olja på duk, 50x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:49:33
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg